RockCare® StringJet 64

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Doprava zdarma

RB TOOL STRINGJET 64 Package back RB TOOL STRINGJET 64 01 RB TOOL STRINGJET 64 02 RB TOOL STRINGJET 64 03 RB TOOL STRINGJET 64 04 RB TOOL STRINGJET 64 05 RB TOOL STRINGJET 64 06 RB TOOL STRINGJET 64 AcousicGuitar 01 RB TOOL STRINGJET 64 EBass 01 RB TOOL STRINGJET 64 EGuitar 01

 

Čistič strun

Dostupnost Dodáme do 2 týdnů
Cena 209 Kč
Kód produktu RB TOOL STRINGJET 64
Značka Warwick
Webová stránka značky warwick.de
Kategorie Příslušenství pro hudebníky
Položka byla vyprodána...
 

Čistič strun

Čistič strun RockCare® StringJet 64 vám pomůže prodloužit životnost vašich strun a zachovat kvalitu jejich originálního zvuku. Je původně určený pro šestistrunné kytary a čtyřstrunné baskytary, ale může být použitý pro každý strunný nástroj (elektrický i akustický), který má vzdálenost mezi krajními strunami 57 mm nebo menší.

Jemné čistící plošky z mikrovlákna perfektně čistí struny i v mezírkách jejich ovinutí. Čistič strun RockCare® StringJet 64 může být používaný samostatně (na sucho) a nebo s jakýmkoliv tekutým prostředkem na čištění strun.

Výměnné mikrovláknové vložky jsou opakovatelně použitelné, při znečištění je možné je snadno vyprat v teplé vodě s tekutým mýdlem.

Každý čistič strun RockCare® StringJet 64 je standardně dodáván se dvěma náhradními sadami mikrovláknových vložek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace najdete zde.